• 25 SIE 23
    Podziękowania dla Uczelni za udział w Pol’and’Rock Festiwal

Uniwersytet Szczeciński po raz kolejny uczestniczył w Pol’and’Rock Festiwal w Strefie Pomorza Zachodniego.Dla uczestników wydarzenia nazywanego Najpiękniejszym Festiwalem Świata przedstawiciele naszej Uczelni przygotowali mnóstwo atrakcji, warsztatów i aktywności.Miło nam poinformować, że zaangażowanie pracowników Uniwersytetu Szczecińskiego docenił także Olgierd Geblewicz – Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego, kierując z tej okazji podziękowania na ręce Pana Rektora prof. dr. hab. Waldemara Tarczyńskiego.

Uczestnicy 29. edycji festiwalu w Czaplinku mogli skorzystać z wielu aktywności przygotowanych przez zespół Uniwersytetu Szczecińskiego m.in. z porad prawnych, obejrzeć symulację rozprawy sądowej,poznać metody pomocy psychologicznej, wziąć udział w językowej ruletce oraz sprawdzić swoją wiedzę w konkursach z nagrodami. Raz jeszcze wielkie barwa i podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w to wydarzenie pracowników i udowodnienie po raz kolejny, że w zespole siła.

Wydarzeniu towarzyszyła Uniwizja – telewizja Uniwersytetu Szczecińskiego, która przygotowywała relacje festiwalowe.

Materiał filmowy przygotowali: Piotr Zieliński i Michał Nakoniczewski.
    Produkcja: UNIWIZJA – telewizja Uniwersytetu Szczecińskiego.