• 20 MAR 24
    “Pomóż innym prosto z serca”- zbiórka na rzecz Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych

W imieniu inicjatorów i organizatorów wydarzenia zachęcamy do udziału w zbiórce na rzecz Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych, z którym współpracuje Uniwersytet Szczeciński.

Inicjatorem i głównym organizatorem wydarzenia był od pierwszej edycji dr Piotr Szkudlarek wraz z Kołem Naukowym Ekonomii Behawioralnej i Makroekonomii. W tym roku współorganizatorem wydarzenia po raz drugi jest Doktorancko-Studencka Organizacja ds. Społecznej Odpowiedzialności Uniwersytetu Szczecińskiego -D&S OSUS zwana „Misiem” oraz (po raz pierwszy) Interdyscyplinarne Koło Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Szczecińskiego – IKSDUS i Koło Naukowe Organizacji i Zarządzania – INICJATYWA.

Już po raz siódmy, choć pierwszy raz na taką skalę, otwieramy swoje serca, by pomagać. Pod nazwą “Pomóż innym prosto z serca” zbieramy niezbędne artykuły pielęgnacyjno-higieniczne na rzecz Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych. Jesteśmy doktorantami, studentami, nauczycielami akademickimi, społecznością Uniwersytetu Szczecińskiego- ludźmi takimi jak wszyscy, którzy chcą nieść pomoc – piszą organizatorzy.

Zbiórka prowadzona będzie na Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarządzania, oraz w Instytutach: Ekonomii i Finansów, Literatury i Nowych Mediów, Zarządzania, Socjologii, Gospodarki Przestrzennej i Geografii Społeczno-Ekonomicznej, Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie oraz w Szkole Doktorskiej.

Już niebawem o szczegółach zbiórki będzie można usłyszeć w NiUS Radio oraz zobaczyć więcej informacji w Uniwizji.

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa do dzielenia się dobrem dla dzieci i dorosłych będących w szczególnie trudnej sytuacji, ponieważ potrzebne są:

•  żele i mydła do kąpieli,
    •  pampersy i pieluchomajtki,
    •  chusteczki nawilżane,
    •  kremy i balsamy pielęgnacyjne,
    •  oliwki do ciała,
    •  maści i kremy ochronne.

Każdy ma coś, co może dać innym! Zachęcamy Państwa serdecznie- Zróbmy to razem! Pomóżmy prosto z serca!