• 25 MAJA 22
    Porozmawiajmy o „Naszym bezpieczeństwie” – zaproszenie na forum

Uniwersytet Szczeciński i Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie zapraszają 27 maja 2022 r. do uczestnictwa w forum bezpieczeństwa pod hasłem „Nasze bezpieczeństwo”.

Bezpieczeństwo nad wodą, rola Wojsk Obrony Terytorialnej, bezpieczeństwo w szkole, udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej, prowadzenie zdrowego stylu życia, działanie Centrum Powiadamiania Ratunkowego oraz integracja uczniów narodowości ukraińskiej-to tylko niektóre zagadnienia, które przedstawią eksperci podczas forum.

Całodzienne wydarzenie, organizowane pod hasłem: „Nasze bezpieczeństwo”, kierowane jest do uczniów i nauczycieli szkół podstawowych, ponadpodstawowych, młodzieży akademickiej oraz wszystkich zainteresowanych tematami bezpieczeństwa. Wykładom towarzyszyć będą pokazy specjalistycznego sprzętu służb ratowniczych, wojska i instytucji odpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa w naszym regionie.

Zapraszamy 27 maja 2022 r. w godz. 9:00 – 15:00 do auli Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Krakowskiej 71-79 w Szczecinie.

Program forum bezpieczeństwa

Mapy orientacyjne do forum bezpieczeństwa

Zapraszamy do udziału.