• 19 WRZ 23
    Potrójna premiera w UNIWIZJI. Start strony internetowej, kanału YT i nowego cyklu

Z radością informujemy, że 18 września UNIWIZJA – telewizja Uniwersytetu Szczecińskiego uruchomiła własny portal internetowy i kanał YouTube.To właśnie tam będzie można obejrzeć premierowy odcinek „Nauki w druku”, nowego cyklu UNIWIZJI. Strona dostępna jest pod adresem uniwizja.usz.edu.pl.

Od dziewięciu miesięcy UNIWIZJA działa w strukturach Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności US. Wcześniej 6 grudnia 2021 r. oficjalnie zainaugurowało działalność NiUS Radio. Na stronie UNIWIZJI obejrzeć można relacje filmowe z życia Uczelni oraz najnowsze programy, aktualności dotyczące pracy zespołu telewizyjnego. Strona jest też wizytówką zespołu UNIWIZJI, czyli dziennikarzy, operatorów, montażystów i redakcji studenckiej.

Pierwszą produkcją studyjno-filmową jest cykl „Nauka w druku”. Program prezentuje najnowsze publikacje Wydawnictwa Naukowego Uniwersytetu Szczecińskiego.Redakcja rozmawia z pracownikami Uczelni o prowadzonych przez nich badaniach i dokonaniach naukowych.

Kolejny odcinek za dwa tygodnie.

Serdecznie zapraszamy  do śledzenia strony UNIWIZJI.