• 01 MAR 21
    Pracownicze Plany Kapitałowe na Uniwersytecie Szczecińskim – akcja informacyjna dla osób zatrudnionych na naszej Uczelni

W związku z wdrażaniem Pracowniczych Planów Kapitałowych na Uniwersytecie Szczecińskim, rozpoczynamy akcję informacyjną dla osób zatrudnionych na naszej Uczelni. Uprzejmie prosimy  Państwa o zapoznanie się z udostępnionymi  informacjami.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi PPK zamieszczonymi na stronie internetowej:

Wiedzę o tym Planie będą mogli Państwo poszerzyć w trakcie dwóch spotkań, które odbędą się w dniach 3 oraz 10 marca br. o godz. 13.15. Zostaną one przeprowadzone z wykorzystaniem platformy MS Teams przez ekspertów AXA TFI S.A.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z udostępnioną informacją w dokumencie Informacja dotycząca PPK  oraz jego wypełnienie, podpisanie i dostarczenie do Działu Kadr US – osobiście lub za pośrednictwem swoich przełożonych do 15 marca br.

Więcej informacji w materiale:

dr hab. Jacek Batóg, prof. US
    Prorektor ds. Finansów Uniwersytetu Szczecińskiego