• 28 CZE 23
    Pracownik Instytutu Historycznego US stypendystą Fundacji z Brzezia Lanckorońskich

Z przyjemnością informujemy, że pracownik Instytutu Historycznego US został kolejnym stypendystą Fundacji z Brzezia Lanckorońskich. Fundusze na badania w Londynie w roku 2024 otrzymał dr Paweł Migdalski.

Stypendia co roku przyznaje Komisja przy Polskiej Akademii Umiejętności w Krakowie. W jej skład wchodzą dwaj członkowie PAU, sekretarz z ramienia PAU i przedstawiciele Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Wrocławskiego, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Panu Doktorowi serdecznie gratulujemy.