• 03 LIS 22
    Profesjonalne szkolenia BHP dla studentów

Zapraszamy studentów rozpoczynających kształcenie na Uniwersytecie Szczecińskim do odbycia szkolenia BHP, które prowadzone jest  w innowacyjnej pracowni RescuLab, pozwalającej zdobyć cenne umiejętności ratujące życie.

Obowiązkowe szkolenie BHP składa się z części teoretycznej oraz praktycznej. Podczas instruktażu omawiane są zasady bezpieczeństwa oraz sygnały alarmowe. W innowacyjnej pracowni RescuLab studenci uczą się również, jak postępować w przypadku zagrożenia życia i jak prawidło udzielić pierwszej pomocy. Wykorzystywane są do tego fantomy posiadające możliwość elektronicznego pomiaru jakości udzielanej pomocy.

Studentki i Studenci, serdecznie Was zachęcamy do szybkiego odbycia tego ważnego szkolenia.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z warsztatów: