może tu
  • 03 MAR 20
  Profilaktyka i zalecenia ws. koronawirusa

  Profilaktyka i zalecenia ws. koronawirusa

  Szanowni Studenci i Pracownicy Uniwersytetu Szczecińskiego. W związku z zagrożeniem koronawirusem prosimy o przestrzeganie profilaktycznych zaleceń umieszczonych poniżej.

   

  Jeżeli zaobserwujecie Państwo u siebie lub współpracowników objawy typu: gorączka, duszności, kaszel, problemy z oddychaniem, proszę ograniczyć kontakty z innymi osobami, a jeżeli to możliwe pozostać w domu i natychmiast skontaktować się telefonicznie ze Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną pod numerem tel.: 668 332 486. Można również zgłosić się bezpośrednio do Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego Szpitala przy ul. Arkońskiej 4, w Punkcie Przyjęć, Budynek J, tel.: 91 813 94 40.

   

  Jeżeli przebywaliście Państwo ostatnio w krajach gdzie zanotowano występowanie zachorowań związanych z koronawirusem, prosimy o wzmożoną obserwację stanu zdrowia i nielekceważenie ww. objawów.

   

  Informujemy również, że działa całodobowa infolinia dotycząca koronawirusa, która pod nr. tel.: 800 190 590 udziela informacji o sposobie postępowania w sytuacjach podejrzenia zachorowania spowodowanego koronawirusem.

   

  Prosimy o rozwagę i spokój oraz stosowanie powyższych procedur.

Accessibility Toolbar