• 02 KW. 24
    Rejestracja na rozmowy rekrutacyjne podczas Giełdy Pracy

Akademickie Biuro Karier zaprasza do rejestracji na rozmowy rekrutacyjne w ramach nadchodzącej Giełdy Pracy. Zapisy trwają do 7 kwietnia br.

Rozmowy rekrutacyjne to doskonała okazja, na zaprezentowanie swoich umiejętności i doświadczenia przed pracodawcami z różnych sektorów. To możliwość wkroczenia na ścieżkę nowych możliwości zawodowych i zdobycia wymarzonej pracy.

Zapraszamy do odwiedzenia dedykowanej strony internetowej i sprawdzenia z kim można się spotkać.

Zapraszamy także do dołączenia do wydarzenia na Facebooku lub JobTeserze i bycia na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Przypominamy, że Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego organizuje XVIII edycję Giełdy Pracy. W dniu 16 kwietnia br. w godzinach 9:30-14:30 na Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Mickiewicza 64 w Szczecinie, przedstawiciele pracodawców spotkają się ze studentami i absolwentami w ramach stacjonarnych stanowisk.

Tegoroczna edycja Giełdy Pracy uzyskała: Patronat Honorowy Wojewody Zachodniopomorskiego, Patronat Honorowy Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza, Patronat Honorowy Prezydenta Miasta Szczecin, Patronat Honorowy Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego, Patronat Medialny Radia Eska. Partnerami wydarzenia są NiUS Radio – internetowa rozgłośnia Uniwersytetu Szczecińskiego, UNIWIZJA – telewizja Uniwersytetu Szczecińskiego.