• 19 LUT 24
    Rekrutacja do Akademii Młodego Prawnika

Wydział Prawa i Administracji US zaprasza uczniów szkół podstawowych (kl. IV – VIII) oraz szkół ponadpodstawowych – liceów ogólnokształcących, techników, branżowych szkół I i II stopnia, z województwa zachodniopomorskiego do udziału w III edycji Akademii Młodego Prawnika.

Zgłoszenia przyjmowane są do 1 marca 2024 roku.

Uczestnicy Akademii Młodego Prawnika będą mogli wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez nauczycieli akademickich, prawników, ekspertów oraz specjalistów zewnętrznych. Otrzymają indeksy uczestników Akademii Młodego Prawnika oraz materiały szkoleniowe.

Misją Akademii Młodego Prawnika jest popularyzowanie wiedzy prawnej wśród dzieci i młodzieży, przede wszystkim poprzez wskazanie, że prawo towarzyszy każdej sferze naszego życia. Projekt zakłada także kształtowanie świadomości prawnej wśród najmłodszych.
    Udział w projekcie jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona (do 20 osób w grupie młodszej i do 20 osób w grupie starszej).

Więcej informacji o rekrutacji: https://wpia.usz.edu.pl/akademia-mlodego-prawnika/

Zapraszamy do udziału.