• 05 GRU 23
    Relacja z Akademii z okazji 25-lecia MBA US

W dniu 18 listopada 2023 r. w Nowej Auli Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego odbyło się uroczyste spotkanie z okazji 25-lecia Studiów Podyplomowych MBA Uniwersytetu Szczecińskiego.

W uroczystości udział wzięli: dr hab. Renata Podgórzańska, prof. US – Prorektor ds. Kształcenia US, Jej Magnificencja dr hab. Danuta Zawadzka, prof. PK, Rektor Politechniki Koszalińskiej, prof. dr hab. Dariusz Zarzecki – Kierownik studiów podyplomowych MBA, prof. Nigel Healey – współzałożyciel programu MBA US, Olgierd Geblewicz – Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego, prof. Tomasz Grodzki – Marszałek Senatu X Kadencji i Senator XI kadencji Senatu oraz Bogumił Rogowski – Prezydent Stowarzyszenia na rzecz rozwoju Szczecina i Pomorza Zachodniego Business Club Szczecin.

W uroczystości uczestniczyli także absolwenci MBA z poprzednich edycji w tym m.in. Michał Przepiera – Wiceprezydent Miasta Szczecin, Bartosz Arłukowicz – Poseł na Sejm X kadencji, Stanisław Lipiński były Skarbnik Miasta Szczecin, Iwona Bobrek – Zastępca Skarbnika Miasta, Izabela Czeladzińska – Członek Zarządu SA MBA oraz Marcin Woźniak – współwłaściciel Posejdona, jednego z największych w Polsce obiektów typu mixed use.

Na wydarzenie zaproszeni zostali obecni i byli wykładowcy oraz pracownicy administracji studiów podyplomowych MBA US, którzy odebrali podziękowania za wkład w rozwój programu MBA Uniwersytetu Szczecińskiego. Wyróżnienie otrzymał również współzałożyciel programu MBA US – prof. Nigel Healey.

Źródło: https://mba.usz.edu.pl/

Zapraszamy do obejrzenia relacji przygotowanej przez UNIWIZJĘ – telewizję Uniwersytetu Szczecińskiego: