• 15 LUT 24
    Relacja z debaty „AI. Czy mamy się czego obawiać?”

W dniu 1 lutego br. odbyła się debata „AI. Czy mamy się czego obawiać?”, której organizatorami byli Instytut Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Technopark Pomerania.  Serdecznie polecamy Państwa uwadze transmisję z debaty zrealizowaną przez UNIWIZJĘ.

„AI. Czy mamy się czego obawiać?” to kolejna z cyklu debat poświęconych zagadnieniu współcześnie kluczowemu, sztucznej inteligencji – jej znaczeniu dla przyszłości gospodarki, pracy, społeczeństwa i nauki. Formuła dyskusji i uczestnictwo znakomitych badaczy i praktyków w zakresie wykorzystania sztucznej inteligencji pozwala dostarczać Państwu wydarzenia zapewniające nie tylko wartość poznawczą, ale także niezwykle angażujące i inspirujące do pogłębienia wiedzy na temat dokonującej się na naszych oczach rewolucji.

Całą debatę „AI. Czy mamy się czego obawiać?” obejrzeć można na kanale YouTube Uniwersytetu Szczecińskiego:

Źródło: Instytut Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Szczecińskiego.