• 07 MAR 24
    Rok Edukacji Ekonomicznej na Uniwersytecie Szczecińskim

Uniwersytet Szczeciński aktywnie włącza się w obchody ogłoszonego przez Senat RP Roku Edukacji Ekonomicznej, formy docenienia poczynionych na przestrzeni ostatnich 100 lat wysiłków tysięcy osób i instytucji zaangażowanych w popularyzowanie i przekazywanie wiedzy ekonomicznej.

Rok Edukacji Ekonomicznej 2024 to największa inicjatywa realizowana w obszarze pozaformalnej edukacji ekonomicznej i finansowej w Polsce. Parasolowy charakter Roku Edukacji Ekonomicznej 2024 zakłada jak największe rozproszenie działań i aktywności, realizowanych oddolnie, tak aby dotrzeć do najbardziej odległych zakątków Polski.

Zapraszamy do zapoznania się z inicjatywami Instytutu Ekonomii i Finansów US, które z tej okazji organizowane są w ramach Roku Edukacji Ekonomicznej 2024Kalendarium REE Instytutu Ekonomii i Finansów US.

Zapraszamy do uczestnictwa i pogłębiania wiedzy ekonomicznej.