• 03 MAR 21
    „Równa Firma” – plebiscyt organizowany przez Fundację Biznes Innowacje Networking działającą przy Uniwersytecie Szczecińskim

Rusza IX edycja plebiscytu „Równa Firma” na najbardziej odpowiedzialną społecznie firmę naszego województwa. Inicjatywa organizowana jest przez Fundację Biznes Innowacje Networking działającą przy Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego.

Celem Plebiscytu jest wyróżnienie firm z naszego regionu, które stosują w swej działalności zasadę społecznej odpowiedzialności biznesu. Firm, które wykazują się ponadprogramową i niewymuszoną prawem dbałością o pracowników, kontrahentów, społeczność oraz środowisko.

„Równa firma” jest organizowana przez studentów i pracowników Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego, zrzeszonych w Fundacji Biznes Innowacje Networking.

• Kto może zgłosić firmę?

Każdy (właściciel, klient, pracownik, kontrahent, itp.). Organizatorzy skontaktują się ze zgłoszoną firmą, która podejmie decyzje o ewentualnym udziale w plebiscycie.

• Do kiedy i jak można zgłaszać firmy?

Do 16 kwietnia poprzez wypełnienie formularza na stronie: http://bit.ly/3qfkKUN

Więcej informacji znajduje się na stronie www.fundacjabin.pl/plebiscyt-rowna-firma  lub www.facebook.com/kolonaukowebin
    Projekt współfinansowany jest ze środków „Społecznik na lata 2019-2021 – Program Marszałkowski”.