• 23 KW. 24
    Rozdano Nagrody Rektora dla wyróżniających się studentów

W dniu 22 kwietnia br. w sali Senatu Uniwersytetu Szczecińskiego odbyło się uroczyste wręczenie Nagrody Rektora dla wyróżniających się studentów Uniwersytetu Szczecińskiego. Przyznano 24 nagrody w czterech kategoriach.

To już czwarty rok z rzędu wręczana jest Nagroda Rektora dla wyróżniających się studentów. Wnioski były składane do 31 stycznia 2024 roku za osiągnięcia uzyskane przez studentów w 2023 roku.

Łącznie złożono 97 wniosków, nagrodzonych zostało 24 studentów w następujących  kategoriach:

• Kategoria: osiągnięcia naukowe,
    • Kategoria: osiągnięcia sportowe,
    • Kategoria: osiągnięcia artystyczne,
    • Kategoria: działalność na rzecz Uniwersytetu Szczecińskiego i ogólnopolskiej społeczności akademickiej oraz na rzecz Miasta i regionu Pomorza Zachodniego.

Podczas uroczystości prof. dr hab. Waldemar Tarczyński – Rektor Uniwersytetu Szczecińskiego oraz dr hab. Renata Podgórzańska, prof. US – Prorektor ds. kształcenia złożyli studentom serdeczne gratulacje i życzenia kolejnych sukcesów.

Jesteście naszą przyszłością, przyszłością tego kraju – zwrócił się do studentów Rektor US. Różnorodność Waszych zainteresowań, pasje naukowe, sportowe i artystyczne oraz Wasza chęć działania na rzecz całej społeczności akademickiej, napawają nas dumą i są godne wszelkich wyróżnień. Dziękuję, że wybraliście Uniwersytet Szczeciński, zrobimy wszystko byście  nadal mogli się rozwijać. Jesteście piękną wizytówką naszej Uczelni, za co serdecznie dziękujemy – dodał Pan Rektor.

Serdecznie gratulujemy!

Relacja z wydarzenia przygotowana przez Uniwizję: