• 03 LIS 22
    Rozmowy rekrutacyjne – Giełda Pracy – Networking Week

Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza studentów do udziału w kolejnej edycji Giełdy Pracy – Networking Week, podczas której będzie możliwość spotkania się z pracodawcami online.

Podczas Giełdy Pracy pracodawcy prowadzić będą wstępne rozmowy rekrutacyjne, które odbędą się online na platformie MS Teams w dniach 21-25.11.2022 r.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić FORMULARZ, w którym należy wybrać swojego preferowanego pracodawcę oraz przesłać swoje CV na e-maila: abk@usz.edu.pl w tytule wpisując „Giełda Pracy”.

Zgłoszenia do 09.11.2022 r.!

Dokumenty aplikacyjne zostaną przekazane do osób odpowiedzialnych za rekrutację w danych firmach, które wybiorą kandydatów do rozmów w czasie Giełdy Pracy, w umówionych terminach.

Przed wyborem pracodawcy prosimy o zapoznanie się z opisami pracodawców, dostępnymi w naszym nowym portalu Career Center:
    www.abk-usz.jobteaser.com.

To świetna szansa na znalezienie pracy:

• bez stresu,
    • bez wychodzenia z domu,
    • w miłej atmosferze.

Zapraszamy do udziału.