• 16 PAŹ 23
    Rozpoczęła się rekrutacja do Ligi Odpowiedzialnego Biznesu

Rozpoczęła się rekrutacja do 20. edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu – bezpłatnego programu edukacyjnego w obszarze zrównoważonego rozwoju dla studentek i studentów wszystkich kierunków do 26 roku życia.

Program skierowany jest do studentek i studentów z Polski. Nie jest wymagana szeroka wiedza ani doświadczenie w obszarze odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju. Liczy się zainteresowanie tematyką ESG i chęć związania z nią swojej przyszłości zawodowej.

Udział w programie nie wiąże się z żadnymi opłatami. Osobom, które mieszkają poza miejscem organizacji poszczególnych zjazdów organizatorzy dofinansowują koszty dojazdu i zapewniają nocleg oraz wyżywienie.

Aby wziąć udział w rekrutacji do 20. edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu, należy do dnia 27 października 2023 r.:

1. przygotować aktualne CV;
    2. przygotować 4-slajdową prezentację opisującą największy sukces (zawodowy, studencki, prywatny lub z obszaru wolontariatu);
    3. wypełnić formularz rekrutacyjny on-line, odpowiedzieć na kilka pytań i dołączyć przygotowane pliki.
      Link do rejestracji: odpowiedzialnybiznes.pl/lob/rekrutacja-2023
      Więcej informacji: www.odpowiedzialnybiznes.pl/LOB

Do wzięcia udziału w inicjatywie szczególnie zachęca dr hab. Ewa Mazur-Wierzbicka, prof. US z Instytutu Zarządzania, Ekspertka Forum Odpowiedzialnego Biznesu.