• 14 MAJA 21
    Rozpoczynają się 7 Dni Skandynawskie

Dni Skandynawskie coraz bliżej! Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do uczestnictwa w tym interesującym wydarzeniu.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 18-23 maja 2021 r. w formie on-line. Wszystkie webinary będą dostępne w zakładce „live stream” na stronie ds.szczecin.eu .

Motywem przewodnim tegorocznych Dni Skandynawskich jest ekologia. Liczne punkty programu będą skupiać się na tematyce zielonych miast oraz istocie odpowiedzialnego biznesu. Do współpracy zaprosiliśmy ekspertów z Polski i Skandynawii, którzy podzielą się z nami doświadczeniami na temat wdrażania ekologicznych rozwiązań w przedsiębiorstwach oraz w życiu codziennym.

Ważnym elementem całego wydarzenia będzie otwarcie Domu Skandynawskiego – Scandinavian Meeting Point Szczecin – miejsca spotkań, wydarzeń i rozmów dla wszystkich, którym bliska jest Skandynawia.

Zapraszamy również  do obejrzenia projektu filmowego studentów filologii norweskiej Uniwersytetu Szczecińskiego, projekt koordynował dr  Witosław Awedyk.