może tu
  • 19 MARCA 21
  Ruszyła rejestracja do konkursu Index Investment Challenge – największej w Polsce gry inwestycyjnej dla studentów

  Ruszyła rejestracja do konkursu Index Investment Challenge – największej w Polsce gry inwestycyjnej dla studentów

  Studenci!  Giełda Papierów Wartościowych zaprasza do gry, w której można inwestować jak na prawdziwej giełdzie, a także wygrać cenne nagrody pieniężne oraz staż na GPW. Warto podjąć wyzwanie.

   

   

  Konkurs Index Investment Challenge odbywa się na platformie GPWtr@der. Każdy uczestnik będzie dysponować jednym rachunkiem inwestycyjnym i określoną kwotą wirtualnych pieniędzy.

  W pierwszym miesiącu uczestnicy będą mogli inwestować w akcje spółek wchodzących w dniu rozpoczęcia gry w skład indeksów WIG20 i mWIG40 oraz w ETF-y. W dalszej części konkursu uczestnicy będą mogli lokować wirtualne środki również w kontrakty terminowe notowane na GPW. Zarówno inwestowane pieniądze, jak i zawierane transakcje są wirtualne, ale na podstawie transakcji zawartych na realnym rynku. Finałowa rozgrywka, w której weźmie udział 10 najlepszych uczestników, odbędzie się 8 czerwca br. w Sali Notowań GPW.

   

  Aby zgłosić się do konkursu należy w nieprzekraczalnym terminie do 4 kwietnia 2021 r. wypełnić formularze rejestracyjne znajdujące się na stronie iichallenge.gpw.pl

   

  Pytania  dotyczące Studenckiej Internetowej Gry Giełdowej, można kierować na adres:  iichallenge@fundacjagpw.pl.