• 24 KW. 23
    Siatkarze KU AZS Uniwersytetu Szczecińskiego z pucharami

23 kwietnia br. odbyło się uroczyste zakończenie Akademickich Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn – Półfinał A. Z radością informujemy, że siatkarze Uniwersytetu Szczecińskiego wywalczyli trzecie miejsce.

Nagrody dla najlepszych drużyn otrzymali :

• AZS Politechnika Gdańska,
    • AZS-AWFiS Gdańsk AZS Gdańsk,
    • KU AZS Uniwersytet Szczeciński,
    • AZS Uniwersytet Gdański.

Wyróżnieni zawodnicy:

• MVP – Illia Yehoshyn, Politechnika Gdańska,
    • Najlepszy rozgrywający – Sebastian Sobczak, Politechnika Gdańska,
    • Najlepszy libero – Dawid Kular, Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku,
    • Najlepszy atakujący – Kacper Chmielewski, Uniwersytet Gdański,
    • Najlepszy środkowy – Mateusz Kujawa Uniwersytet Szczeciński.

Nagrody wręczył dr hab. inż. Jacek Wróbel, prof. ZUT, rektor Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego wraz z Danutą Maciejewską, prezes KU AZS ZUT w Szczecinie, Joanną Trubiłko, kierownik Studium Wychowania Fizycznego i Sportu ZUT w Szczecinie oraz dr Agatą Grendą, radną miasta Szczecin.

Na zakończeniu był także obecny Bartosz Majchrzak, komisarz zawodów z Zarządu Głównego AZS Akademicki Związek Sportowy.

Zwycięzcom gratulujemy i trzymamy kciuki na AMP w Piłce Siatkowej Mężczyzn – Finał.

Foto: Fotograf Szymon Siwek

Źródło: AMP w Piłce Siatkowej Mężczyzn – Półfinał A