• 01 PAŹ 22
    Spacerek na Uniwerek już za nami

Dziś miało miejsce wyjątkowe wydarzenie, po raz pierwszy w historii, odbył się przemarsz szczecińskich uczelni, które w ten sposób chciały zainaugurować nowy rok akademicki. W wydarzeniu Spacerek na uniwerek udział wzięło liczne grono przedstawicieli naszej Uczelni z Panem Rektorem prof. dr. hab. Waldemarem Tarczyńskim na czele.

Wszystkim obecnym dziękujemy za udział oraz liczne  odwiedziny naszego stoiska Uniwersytetu Szczecińskiego, gdzie swą ofertę prezentowały nasze uczelniane jednostki: Akademickie Biuro Karier, Akademicki Związek Sportowy – klub uczelniany US,  Centrum Medialne i Interaktywności oraz Strefa Kultury Studenckiej. Pomimo deszczu zainteresowanie ofertą  US  było ogromne, a wszystkim dopisywał uśmiech i dobry humor.

Zapraszamy do obejrzenia filmu i zdjęć z  tego wyjątkowego wydarzenia.