• 11 MAR 21
    Spotkanie Rektora US z Mistrzem Europy

Patryk Dobek, student Uniwersytetu Szczecińskiego, Halowy Mistrz Europy w biegu na 800 m, odwiedził naszą Uczelnie, przyjął gratulacje Pana Rektora i opowiedział o ostatnich sukcesach sportowych.

Pomimo napiętego grafiku, młody sportowiec znalazł chwilę, by spotkać się z Rektorem US, przedstawicielami swojego Wydziału  i Instytutu. Pan Rektor wręczył list gratulacyjny, skierował słowa uznania i podziękował za chwile wzruszenia, jakie za sprawą naszego studenta stały się udziałem nie tylko całej społeczności akademickiej, ale wszystkich Polaków. Pan Patryk dzielił się ostatnimi wrażeniami z Mistrzostw w Toruniu,opowiadał jaką strategię rywalizacji przybrać i czy trudno pogodzić studia i sport.

Zapraszamy  do obejrzenia relacji z wydarzenia.