• 14 MAJA 21
    Sukces studentki Uniwersytetu Szczecińskiego w międzynarodowym konkursie GeCCo

Studentka Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania, Pani Katarzyna Baumgart, została laureatką konkursu GeCCo (Global eCollaboration Competition).

Z ogromną radością, informujemy, że studentka Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania, Pani Katarzyna Baumgart wraz z zespołem, zdobyła I miejsce w 9 edycji międzynarodowego konkursu GeCCo (Global eCollaboration Competition), który odbył się on-line w dniach 6-7 marca 2021 r.

Konkurs jest organizowany od 2012 roku przez International Project Management Association z siedzibą w Szwajcarii.

W konkursie brało udział prawie 160 uczestników z 26 krajów. Studenci podzieleni byli na 5- osobowe zespoły (z różnych krajów/kontynentów), w których zarządzali wirtualnie projektem. Zadaniem uczestników było przygotowanie pełnej dokumentacji projektowej i planu fazy realizacji w ciągu zaledwie 24 godzin wykorzystując dostępne narzędzia, pokonując strefy czasowe pomiędzy kontynentami, nie znając się wcześniej. Pracę zespołów oceniało Jury z 26 różnych krajów.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!