• 09 LIS 23
    Szkolenia i kursy dla pracowników Uniwersytetu

Miło nam poinformować, że decyzją JM Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego, w roku akademickim 2023/2024 rusza trzecia edycja szkoleń dla pracowników Uniwersytetu Szczecińskiego.

W imieniu Komisji Rektorskiej ds. rozwoju narzędzi informatycznych w Uniwersytecie Szczecińskim serdecznie zachęcam wszystkich Państwa do zapoznania się z najnowszą ofertą szkoleń przygotowanych dla pracowników Uniwersytetu Szczecińskiego. Na stronie Repozytorium szkoleń i kursów, zamieszczane są informacje o planowanych szkoleniach.

Zapisy na wybrane szkolenie odbywają się poprzez dołączenie do odpowiedniego zespołu w aplikacji MS Teams, czyli poprzez kliknięcie odpowiedniego linku znajdującego się w opisie szkolenia (lista szkoleń znajduje się na stronie głównej i jest systematycznie aktualizowana).

Dodatkowo przypominamy, że każdy pracownik Uniwersytetu Szczecińskiego ma możliwość zaproponowania i przeprowadzenia nowego szkolenia on-line, poprzez wypełnienie formularza w sekcji zgłoszenie szkolenia. Po przeprowadzeniu weryfikacji nadesłanych przez Państwa zgłoszeń, wybrane szkolenia zostaną umieszczone na stronie repozytorium szkoleń i kursów.

Szkolenie można zgłosić poprzez wypełnienie formularza na stronie: https://uniwersytetszczecinski010.sharepoint.com/sites/rk.

Serdecznie zapraszamy do zgłoszeń.