• 30 MAJA 23
    Testowy dostęp do kolekcji ebooków ScienceDirect

Biblioteka Główna Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza do testowego korzystania z dostępu do bazy e-booków na platformie ScienceDirect:, w okresie od 1 czerwca 2023 (czwartek) do 30 czerwca 2023 (piątek). Rodzaj dostępu: All Access eBooks Collection www.sciencedirect.com.

Kolekcja ebooków All Acces na ScienceDirect umożliwia:

• dostęp do wszystkich publikacji książkowych dostępnych na ScienceDirect, od pierwszego tytułu opublikowanego w 1896 roku do najnowszych tytułów z Frontlisty 2023;
    • pełen dostęp do wszystkich rodzajów publikacji książkowych: monografii, podręczników, Major Reference Works (encyklopedii) i serii wydawniczych;
    • dostęp do treści referencyjnych we wszystkich obszarach tematycznych, zwiększając przez to swobodę wyboru w ramach informacji naukowej, z uwzględnieniem interdyscyplinarności współczesnej nauki.

Bogactwo eBooków na ScienceDirect we wszystkich dziedzinach naukowych.

• eBooki Elsevier dostarczają treści wspierających badania naukowe;
    • monitorują i analizują światowy dorobek badawczy;
    • przyczyniają się do rozwoju nauki stanowiąc skarbnicę nowych pomysłów do dalszych badań naukowych.

Więcej informacji o eBookach w ScienceDirect.

Szkolenie online w MS Teams 1 czerwca 2023 (czwartek)
    Kliknij tutaj, żeby dołączyć do spotkania
    Meeting ID: 257 683 996 298 Passcode: 9CPGdT

Plan spotkania:
    12:30 – 13:00 Efektywne wyszukiwanie literatury na platformie ScienceDirect. Helena Paczuska, Regional Manager of eBooks on ScienceDirect.
    13:00 – 13:30 ScienceDirect – wyszukiwanie zaawansowane. Kamila Kokot-Kanikuła, trener Elsevier.

Zapraszamy do testowania.