może tu
  • 24 LIS 22
  Trwa Giełda Pracy

  Trwa Giełda Pracy

  Trwa Giełda Pracy organizowana przez Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego. W dniach 22-23 listopada na studentów czekało stacjonarnie kilkudziesięciu pracodawców, a w dniach 24-25 listopada odbędą się warsztaty i webinary on-line.

   

  W konferencji prasowej inaugurującej wydarzenie udział wzięła dr. hab. Katarzyna Kotarska, prof. US – Prorektor ds. Studenckich. Dziękując organizatorom podkreśliła, jak dużą wagę przykłada Uniwersytet Szczeciński do tego, aby studenci nabywając wiedzę teoretyczną zdobywali także doświadczenie zawodowe, które pozwoli im bezproblemowo rozpocząć pracę.

   

  Podczas targów pracy studenci mają możliwość spotkania się z kilkudziesięcioma wystawcami i poznania jakie staże i oferty pracy oferują. Mogą także porozmawiać z doradcami zawodowymi i zdobyć wiedzę, jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej.

  Stacjonarne stanowiska wystawców znajdowały się w godzinach 9-14, 22 listopada 2022 r. na kampusie Krakowska, a 23 listopada 2022 r. na kampusie Mickiewicza 64.

   

  W dniach 24 i 25 listopada obędą się także webinary i warsztaty online.

  Więcej informacji na stronie https://gieldapracy.usz.edu.pl/

   

  Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia:

Accessibility Toolbar