• 24 PAŹ 22
    Trzy projekty Uniwersytetu Szczecińskiego nagrodzone!

Miło nam poinformować, że trzy projekty Uniwersytetu Szczecińskiego zostały nagrodzone podczas uroczystej Gali Laurów Uniwersyteckich, która odbyła się 22 października w Warszawie.

Projekty realizowane przez przez pracowników oraz studentów Uniwersytetu Szczecińskiego wygrały w trzech kategoriach:

1. Projekt naukowy – Matematyka w obiektywie;
    2. Projekt kulturalny – Gala Aktywności Studenckiej Gryfy Samorządności;
    3. Projekt prostudencki – Rights for US.

Ideą Gali Laurów Uniwersyteckich jest wskazywanie inicjatyw, osób i organizacji, które wspierają działalność studentów. Studia to niezwykły czas kształtowania swojej tożsamości i zdobywania wielu kompetencji. Niezwykle istotne jest to, aby młodzi ludzie podczas studiów znaleźli miejsca i osoby, którzy chętnie służą pomocą oraz korzystali z możliwości uczestnictwa w inicjatywach odbywających się na ich uczelniach.

Przypominamy, że projekty Uniwersytetu Szczecińskiego zostały nominowane 9 kategoriach konkursowych: projekt naukowy – Matematyka w obiektywie, projekt społeczny – US dla Ukrainy, projekt prostudencki – Rights for US, projekt kulturalny – Gala Aktywności Studenckiej Gryfy Samorządności, projekt sportowy – #rUSzamysię, projekt dydaktyczny – Akcja Ewaluacja, Uniwersytet Perspektyw – Akademia Rozwoju Młodego Naukowca, EKO Projekt – Kwiat za grat oraz Media Uniwersyteckie – NiUS Radio.

Serdecznie gratulujemy.