• 03 LIP 23
    Uczestnicy Letniej Dziecięcej Biblioteki Uniwersyteckiej z wizytą w rektoracie

Biblioteka Główna Uniwersytetu Szczecińskiego była organizatorem drugiej edycji „Projektu Letniej Dziecięcej Biblioteki Uniwersyteckiej”, w ramach której odbywały się wakacyjne zajęcia dla dzieci w rożnym wieku.

W ubiegłym tygodniu uczestnicy Letniej Dziecięcej Biblioteki Uniwersyteckiej  spotkali się z władzami rektorskimi – prof. dr. hab. Waldemarem Tarczyńskim – Rektorem Uniwersytetu Szczecińskiego oraz prof. dr. hab. Andrzejem Skrendo – Prorektorem ds. nauki. Dzieci miały okazję przyjrzeć się pracy władz rektorskich, a także zwiedzić budynek rektoratu. Uczestnicy otrzymali również pamiątkowe dyplomy „Projektu Letniej Dziecięcej Biblioteki Uniwersyteckiej”.

Tegoroczna edycja wydarzenia została wzbogacona o współpracę z Muzeum Geologicznym US i Gabinetem Kartograficznym.