• 27 LUT 23
    Uniwersytet Szczeciński częścią programu Study in Poland

Informujemy, że Uniwersytet Szczeciński przystąpił do programu Study in Poland promującego w szczególności wśród cudzoziemców ofertę kierunków prowadzonych na naszej Uczelni w języku angielskim.

Study in Poland to pakiet usług promocyjno – marketingowych, którego częścią jest University Guide wydawany w języku angielskim oraz portal internetowy prowadzony w języku angielskim z ofertą uczelni, które przystąpiły do programu (z uzupełniającymi serwisami w językach ukraińskim i rosyjskim). W informatorze University Guide zaprezentowana jest oferta naszej Uczelni na rok akademicki 2023/24.

Koordynatorem programu Study in Poland z ramienia Uniwersytetu Szczecińskiego jest pani Dagmara Kwidzińska z Biura Rekrutacji US.

W ramach tego programu będą się odbywały także konferencje oraz wspólne dla uczelni partnerskich stoisko Study in Poland podczas międzynarodowych targów edukacyjnych, a także kampanie informacyjne i reklamowe w mediach społecznościowych ma wybranych rynkach zagranicznych.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej University of Szczecin.