• 26 STY 24
    Uniwersytet Szczeciński gra z WOŚP

W najbliższą niedzielę, 28 stycznia 2024 roku, wolontariusze sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Uniwersytetu Szczecińskiego zapraszają do udziału w aukcjach i wydarzeniach odbywających się w Ogrodach Śródmieście oraz organizowanych tego dnia licytacjach na portalu Allegro.pl.

Przed nami 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Kolejny rok z rzędu Uniwersytet Szczeciński aktywnie angażuje się w to niezwykłe wydarzenie. Cel tegorocznej zbiórki to „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”, a motto: „Tu wszystko gra OK!”

W tym roku nasz Sztab zaprasza do Ogrodów Śródmieście, gdzie odbędzie się mnóstwo interesujących wydarzeń, m.in.: pokazy artystyczne, licytacje, koncerty lokalnych artystów, animacje i warsztaty dla dzieci, malowanie buziek oraz światełko do nieba.