• 21 LIS 22
    Uniwersytet Szczeciński laureatem nagrody PRODOK 2022

Z radością informujemy, że Uniwersytet Szczeciński zajął II miejsce w kategorii „Najbardziej Prodoktorancka Uczelnia w Polsce” podczas finału konkursu PRODOK 2022.

Gala wręczenia nagród odbyła się 19 listopada br. w Warszawie i organizowana była przez Krajową Reprezentację Doktorantów, Warszawskie Porozumienie Doktorantów oraz Radę Samorządu Doktorantów Polskiej Akademii Nauk.

Nagrodę w imieniu Uczelni odebrali Przewodniczący Uczelnianej Rady Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Szczecińskiego – mgr Artur Łabuz oraz Wiceprzewodnicząca Uczelnianej Rady Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Szczecińskiego – mgr Urszula Chwesiuk. Otrzymana nagroda jest owocem wzorowej współpracy pomiędzy Samorządem, Szkołą Doktorską Uniwersytetu Szczecińskiego i Władzami Uczelni.

Zdobyte miejsce motywuje nas do jeszcze większej pracy na rzecz Doktorantów Uniwersytetu Szczecińskiego – stwierdzają laureaci. Bardzo dziękujemy wszystkim organizatorom – Krajowej Reprezentacji Doktorantów, Warszawskiemu Porozumieniu Doktorantów oraz Radzie Samorządu Doktorantów Polskiej Akademii Nauk za profesjonalną organizację i zaproszenie.

Warto podkreślić, że w ubiegłym roku nasza Uczelnia zdobyła III miejsce.

Serdecznie gratulujemy!