• 14 KW. 21
    Uniwersytet Szczeciński zaprasza na kolejny wykład w ramach Szczecin Aleksander von Humboldt Seminars

W ramach organizowanego przez Instytut Nauk o Morzu i Środowisku cyklu pod nazwą „Szczecin Alexander-von-Humboldt Seminar” 15 kwietnia 2021 r. o godzinie 11:00 odbędzie się  kolejny wykład online.

Instytut Nauk o Morzu i Środowisku wraz z Sekcją Geologii Morza Komitetu Badań Morza Polskiej Akademii Nauk zapraszają na z cykl wykładów w ramach Szczecin Aleksander von Humboldt Seminars.

Wykład na temat niekorzystnego zakwitu morskich mikroalg i ich skutków społecznych, zatytułowany „Are harmful marine microalgal blooms and their societal impacts  increasing? A 30 year global data analysis”  odbędzie się  15 kwietnia 2021 r. o godzinie 11:00.

Wykładowcą będzie prof. dr Gustaaf M. Hallegraeff z Instytutu Studiów Morskich i Antarktycznych (IMAS), University of Tasmania, Australia.

Link do platformy TEAMS