• 30 PAŹ 23
    Uniwersytet Szczeciński zwycięzcą konkursu „Laury Uniwersyteckie”

W sobotę 28 października br. odbyła się Gala Laurów Uniwersyteckich 2023. To coroczne wydarzenie organizowane przez Forum Uniwersytetów Polskich, czyli autonomiczne porozumienie samorządów studenckich uczelni zrzeszonych w Konferencji Rektorów Uniwersytetów Polskich. Konkurs wyłania liderów i inicjatywy propagujące szeroko rozumiane idee uniwersyteckie.

Z wielką radością informujemy, że projekty Uniwersytetu Szczecińskiego nominowane do „Laurów Uniwersyteckich” zwyciężyły we wszystkich 7 nominowanych kategoriach:

• Projekt Społeczny – Spacerek na Uniwerek
    • Projekt Kulturalny – Szczecin Wita Studentów
    • Uniwersytet Otwarty – Uniwersytecki Zespół Wsparcia i Rozwoju Studentów
    • Projekt Naukowy – Akademia Umiejętności Prawniczych
    • Projekt Ekologiczny – Zielone Osiedle Akademickie
    • Rozwój Kompetencji Studentów – Personal Branding Week
    • Media Studenckie – UNIWIZJA

Bardzo serdecznie dziękujemy za każdy oddany głos całej społeczności akademickiej Uniwersytetu Szczecińskiego, a także przyjaciołom Uczelni.

Przyznane Laury to ogromne wyróżnienie dla Uniwersytetu Szczecińskiego i dowód na to, że podejmowane wspólnie z Samorządem Studenckim US inicjatywy służą całej społeczności akademickiej. Cieszymy się, że zaangażowanie i podejmowane przez nas działania są doceniane i nagradzane.