• 26 CZE 23
    Warsztaty w Instytucie Ekonomii i Finansów US

Dnia 29 czerwca 2023 r. w g. 10-14 w budynku Instytutu Ekonomii i Finansów US przy ul. Mickiewicza 64, sala Aula Nowa, odbędzie się cross-border workshop dotyczący odnawialnych źródeł energii i możliwości ich wdrażania przez mikro, małe i średnie firmy.

Partnerami projektu są Uniwersytet Szczeciński (partner wiodący) i Klaipeda University. Warsztaty są realizowane w ramach projektu „Ability of businesses in coastal municipalities to become self-sufficient in energy from Renewable Energy Sources” Nr STHB.02.02 .00-32-S238/22, Interreg South Baltic, 4th Seed Money program.”

Harmonogram warsztatów – 29 czerwca g.10

Workshop schedule – 29 June 2023

Projekt został zaakceptowany do sfinansowania w 4th Seed money call for proposals w ramach the Interreg South Baltic Programme 2014-2020.
    Nr identyfikacyjny projektu: STHB.02.02.00-32-S238/22.
    Wartość brutto projektu to 40 tys. euro.

Partnerem wiodącym projektu jest Uniwersytet Szczeciński, a partnerem projektu jest Klaipeda University. Kierownikiem projektu jest dr hab. Rafał Nagaj, prof. US z Instytutu Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Szczecińskiego.