• 15 MAR 23
    Wiosna. Ach, to Ty! Koncert Chóru Uniwersytetu Szczecińskiego

Z okazji pierwszego dnia wiosny zapraszamy 21 marca br. na koncert Chóru Uniwersytetu Szczecińskiego – „Wiosna. Ach, to Ty!”. Pozostały jeszcze ostatnie darmowe bilety.

W repertuarze m.in. „Imagine” – Johna Lennona, „Zacznij od Bacha” – Zbigniewa Wodeckiego, a także składanki przebojów grup ABBA i Queen. Chórowi będzie towarzyszył zespół instrumentalny.

Opiekunem artystycznym i dyrygentem Chóru Uniwersytetu Szczecińskiego jest dr hab. Anna Tarnowska. prof. AS, a koncert poprowadzi Michał Janicki – dyrektor artystyczny Teatru Kameralnego oraz aktor Teatru Polskiego w Szczecinie.

Koncert Chóru Uniwersytetu Szczecińskiego odbędzie się 21 marca 2023 r. o godzinie 19.00 w auli uniwersyteckiej przy ul. Krakowska 71-79.

Darmowe bilety do pobrania dostępne są na stronie https://app.evenea.pl/event/wiosnaus gdzie znajdują się także szczegółowe informacje o koncercie.

Zapraszamy do udziału, ilość miejsc ograniczona.