• 31 LIP 23
    Władze rektorskie z wizytą w Ministerstwie Edukacji i Nauki

Miło nam poinformować, że 28 lipca br. Władze rektorskie Uniwersytetu Szczecińskiego udały się z wizytą do Ministerstwa Edukacji i Nauki w Warszawie.

W dniu 28 lipca br. prof. dr hab. Waldemar Tarczyński Rektor Uniwersytetu Szczecińskiego, dr hab. Kinga Flaga-Gieruszyńska, prof. US, Prorektor ds. organizacji oraz mgr inż. Andrzej Jakubowski, Kanclerz, gościli w Ministerstwie Edukacji i Nauki. Najważniejszą częścią wizyty było spotkanie z dr. hab. Przemysławem Czarnkiem, prof. KUL, Ministrem Edukacji i Nauki, poświęcone strategicznym inwestycjom Uniwersytetu oraz planom rozwoju Uczelni. Odbyły się również rozmowy o bieżących sprawach dotyczących kształcenia, ewaluacji i finansów z dr. hab. Włodzimierzem Bernackim, prof. UJ, Sekretarzem Stanu w MEiN, Pełnomocnikiem Rządu ds. monitorowania wdrażania reformy szkolnictwa wyższego i nauki.