• 30 PAŹ 23
    Wspaniały sukces Chóru Uniwersytetu Szczecińskiego

Z radością informujemy, że Chór Uniwersytetu Szczecińskiego podczas  XIV Ogólnopolskiego Turnieju Chórów o Kryształowe Serce Chełmińskiej Jesieni w Chełmnie zdobył Grand Prix, Złote Pasmo i Nagrodę Specjalną.

28 października br. w Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. G. G. Gorczyckiego odbył się XIV Ogólnopolski Turniej Chórów o Kryształowe Serce Chełmińskiej Jesieni.

Komisja w składzie: przewodniczący – prof. dr hab. Dariusz Dyczewski, członkowie – dr hab. Jacek Sykulski i Michał Rajewski, sekretarze – dyrektorzy organizacyjni Martyna Jarzębska i Marta Frąckiewicz przyznała Chórowi Uniwersytetu Szczecińskiego:

• Grand Prix XIV Ogólnopolskiego Turnieju Chórów o Kryształowe Serce Chełmińskiej Jesieni – Statuetka Grand Prix ufundowana przez Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego Piotra Całbeckiego, oraz nagroda pieniężna w wys. 2.500 złotych ufundowana przez Urząd Miasta Chełmna,
    • Złote Pasmo – Statuetka ufundowana przez Posła na Sejm RP Arkadiusza Myrchę, oraz Album ufundowany przez Wojewodę Kujawsko – Pomorskiego Mikołaja Bogdanowicza,
    • Nagroda Specjalna za interesujący dobór repertuaru.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.