• 24 PAŹ 23
    Wydawnictwo Naukowe US na 26. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie

Z przyjemnością informujemy, że Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Szczecińskiego będzie obecne na 26. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie w dniach 26-29 października 2023 br. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska #B9.

Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Szczecińskiego od wielu lat uczestniczy w różnych Targach Książki, m.in. w Historycznych Targach Książki w Warszawie, a także w Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie.

Targi Książki w Krakowie to cykliczna, przeznaczona dla branży wydawniczo-księgarskiej impreza, która przyciąga ogromną publiczność. W ubiegłym roku odwiedziło je ponad 45 000 osób. Uczestniczyło 470 wystawców i prawie 1000 autorów, pisarzy, poetów, tłumaczy i ilustratorów z różnych krajów. Targi są zazwyczaj licznie odwiedzane przez bibliotekarzy i księgarzy z całej Polski. Podczas targów odbywa się wiele nieodpłatnych seminariów, debat i dyskusji dotyczących m.in. nowoczesnych form dystrybucji wydawnictw, procesu wydawniczego, prawa autorskiego, nowych technologii, czytników książek elektronicznych, ebooków. Dla pracowników Wydawnictwa stanowią one cenne źródło wiedzy.

Uczestnictwo w targach z jednej strony służy promocji literatury akademickiej wśród zainteresowanej publiczności, z drugiej daje realną szansę poprawy wyników handlowych poprzez zdobycie nowych kontrahentów, wzmocnienia pozycji Uniwersytetu Szczecińskiego i zwiększenia sprzedaży. Dodatkowo ważną stroną targów są prezentacje i warsztaty poświęcone teraźniejszości i przyszłości książki.

Więcej informacji na stronie: https://ksiazka.krakow.pl/

Zapraszamy do udziału.