• 31 MAR 23
    Wyjątkowe posiedzenie Senatu Uniwersytetu Szczecińskiego

30 marca br. odbyło się posiedzenie Senatu Uniwersytetu Szczecińskiego, podczas którego miało miejsce m.in. wręczenie listów gratulacyjnych oraz prezentacja stanu prac remontowych w ośrodku wypoczynkowym US w Pogorzelicy.

Miłym akcentem marcowego posiedzenia Senatu było złożenie przez Przewodniczącą Rady Uczelni dr Barbarę Bartkowiak gratulacji Panu Rektorowi w związku z jubileuszem 40-lecia pracy zawodowej. Pani Przewodnicząca podkreśliła, że wieloletnie doświadczenie zawodowe i profesjonalizm Pana Rektora widać także we współpracy z Radą Uczelni.

Kolejnym punktem posiedzenia Senatu US było wręczanie listów gratulacyjnych z okazji nominacji profesorskich dla:

• prof. dr hab. Anny Cedro z Instytutu Nauk o Morzu i Środowisku,
    • prof. dr hab. Teresy Żółkowskiej z Instytutu Pedagogiki,
    • prof. dr. hab. Piotra Michałowskiego z Instytutu Literatury i Nowych Mediów.

Podczas posiedzenia gratulacje z okazji awansu na stanowisko Profesora Uniwersytetu Szczecińskiego otrzymał także dr hab. Zbigniew Głąbiński, natomiast prof. dr hab. inż Kesra Nermend odebrał gratulacje z okazji jubileuszu 25 lat pracy. Nagrodę jubileuszową za 25-letni staż pracy otrzymała także Pani Emilia Skorupińska z Biura Rektora.

Serdecznie gratulujemy!