• 21 LIS 23
    Wyróżnienie dla Interdyscyplinarnego Koła Szkoły Doktorskiej US

Z przyjemnością informujemy, że Interdyscyplinarne Koło Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Szczecińskiego otrzymało wyróżnienie w konkursie StRuNa 2023 w kategorii Koło Naukowe Roku 2023. Uroczysta Gala Finałowa Konkursu StRuNa 2023 odbyła się 18 listopada br. w auli ASP w Warszawie

Podczas uroczystości zwycięskie koło naukowe reprezentowały: mgr inż. Paulina Małkowska (viceprezes) oraz mgr Aleksandra Werner (twórczyni cyklu interdyscyplinarnych spotkań o niepełnosprawności).

StRuNa to Ogólnopolski Program Promocji Studenckiego Ruchu Naukowego organizujący corocznie konkurs dla kół naukowych i innych organizacji studenckich, wydający czasopismo „Struna rocznik ruchu naukowego” (ISSN 2299-3088), kongresy kół naukowych IKONA, prowadzący bazę organizacji i projektów naukowych studentów i doktorantów.

Program realizowany przez Fundację Pomocy Studentom pod patronatem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Serdecznie gratulujemy.