• 27 CZE 23
    Wysoka pozycja Wydziału Prawa i Administracji US

W ostatnich dniach został opublikowany rankingi wydziałów prawa Dziennika Gazety Prawnej oraz Rzeczpospolitej. Miło nam poinformować, że w zestawieniu Dziennika Gazety Prawnej Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego uzyskał 7 pozycję. Natomiast w rankingu dziennika Rzeczpospolita wydział awansował o 2 pozycje.

Warto zaznaczyć, że od czasu rozpoczęcia zarządzania Wydziałem Prawa i Administracji US przez obecne Kolegium Dziekańskie wydział awansował z pozycji 13, a zatem aż o 6 pozycji.

Pragniemy także podkreślić, że Klinika Prawa Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego stanęła na podium w rankingu klinik prawa dziennika Rzeczpospolita, gdzie zajęła zaszczytne 3. miejsce.

Serdecznie gratulujemy.