• 06 GRU 23
    XXVII Konferencja Naukowa “Aktywność ruchowa ludzi w różnym wieku”

W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w XXVII Konferencji Naukowej „Aktywność ruchowa ludzi w różnym wieku”, która odbędzie się 7-8 grudnia br.

Konferencja jest organizowana przez Wydział Kultury Fizycznej i Zdrowia, Instytut Nauk o Kulturze Fizycznej, Polskie Towarzystwo Naukowe Kultury Fizycznej Oddział w Szczecinie oraz Polskie Stowarzyszenie Naukowe Animacji Rekreacji i Turystyki pod auspicjami International Association of Sport Kinetics (IASK).

Otwarcie Konferencji odbędzie się 7 grudnia 2023 roku w Bibliotece Międzywydziałowej US przy alei Piastów 40b w Szczecinie, a obrady w sekcjach tematycznych będą prowadzone w Zespole Pałacowo-Parkowym US w Małkocinie (7-8 grudnia 2023 roku).

W Konferencji będą uczestniczyć przedstawiciele nauki z Polski i z zagranicy z następujących placówek szkolnictwa wyższego:

UCZELNIE KRAJOWE:
    • Uniwersytet Zielonogórski,
    • Uniwersytet Szczeciński,
    • Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu,
    • Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu,
    • Akademia Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim,
    • Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii w Szczecinie,
    • Państwowy Badawczy Instytut Sportu w Warszawie;

UCZELNIE ZAGRANICZNE:
    • Faculty of Sport Science and Physical Education, University of Coimbra, Portugal,
    • Department of General Didactics and Specific Didactics. Health, Physical Activity and Sports Technology (HEALTH-TECH) University of Alicante, Spain,
    • Universidad de Alicante, Facultad de Educación, Spain,
    • Kirikkale University, Faculty of Sport Sciences, Department of Coaching Education, Kirikkale, Turkey,
    • University Pitágoras UNOPAR. Londrina, PR, Brazil.

Zgłoszone prace będą referowane w sekcjach tematycznych:
    • Aktywność ruchowa dzieci i młodzieży,
    • Aktywność ruchowa osób w starszym wieku,
    • Aktywność ruchowa dorosłych,
    • Aktywność ruchowa zawodników.

Zapraszamy do zapoznania się z programem konferencji.