• 17 KW. 24
    Za nami XVIII edycja Giełdy Pracy w Uniwersytecie Szczecińskim

W dniu 16 kwietnia br. na Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego odbyła się XVIII edycja Giełdy Pracy. 37 firm i instytucji przedstawiło studentom bogatą ofertę pracy, staży oraz praktyk.

Podczas Giełdy Pracy zostało podpisane także porozumienie o współpracy Uniwersytetu Szczecińskiego z Fabryką Wody sp. z o.o. Dzięki tej inicjatywie realizowane będą projekty naukowo-badawcze, staże dla studentów oraz zajęcia dydaktyczne. Bardzo istotną kwestią współpracy będą konsultacje merytoryczne naukowców naszej Uczelni, dotyczące wystaw i warsztatów w Edukatorium  Fabryki Wody.

Giełda Pracy to doskonała okazja do nawiązania bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami różnych firm i instytucji. Takie spotkania pozwalają poznać rynek pracy, dowiedzieć się więcej o oczekiwaniach pracodawców względem umiejętności i kompetencji kandydatów, a także zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy, staży oraz praktyk.

Organizatorem Giełdy Pracy jest Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego.

Tegoroczna edycja Giełdy Pracy uzyskała: Patronat Honorowy Wojewody Zachodniopomorskiego, Patronat Honorowy Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza, Patronat Honorowy Prezydenta Miasta Szczecin, Patronat Honorowy Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego, Patronat Medialny Radia Eska. Partnerami wydarzenia są NiUS Radio Uniwersytetu Szczecińskiego, UNIWIZJA – telewizja Uniwersytetu Szczecińskiego.

Zapraszamy do obejrzenia relacji przygotowanej przez UNIWIZJĘ – telewizję Uniwersytetu Szczecińskiego: