• 23 CZE 22
    Zakończenie I edycji Akademii Młodego Prawnika

14 czerwca br. miało miejsce uroczyste zakończenie I edycji Akademii Młodego Prawnika organizowanej przez Wydział Prawa i Administracji US.  Przypomnijmy, że celem Akademii Młodego Prawnika jest przekazanie uczniom szkół podstawowych i ponadpodstawowych prawniczej wiedzy – zarówno w ujęciu teoretycznym, jak i praktycznym. Za nami pierwsza edycja tego wydarzenia, a wiemy, że Wydział Prawa i Administracji szykuje kolejną.

W uroczystości udział wzięli m.in. prof. dr hab. Waldemar Tarczyński – Rektor Uniwersytetu Szczecińskiego,  dr hab. Ewelina Cała-Wacinkiewicz, prof. US- Dziekan Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego oraz przedstawiciele współorganizatorów, którymi byli:

– Okręgowa Izba Radców Prawnych w Szczecinie,

– Izba Komornicza w Szczecinie.

Koordynatorem I edycji Akademii Młodego Prawnika  była dr Ewa Kowalewska.

Po przemowach i gratulacjach miało miejsce uroczyste wręczenie dyplomów i upominków dla absolwentów I edycji Akademii Młodego Prawnika.

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z uroczystości, a absolwentom serdecznie gratulujemy i czekamy na nich na studiach.