• 13 PAŹ 22
    Zapraszamy na kolejne „Spotkanie z Praktykiem”

Dyrekcja Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza na czwarte spotkanie z cyklu wykładowo-szkoleniowego „Spotkanie z Praktykiem”. Gościem spotkania będzie Pan dr Patryk Kuzior, Adiunkt w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 25.10.2022 o godzinie 16:00 na platformie MS Teams.

dr Patryk Kuzior – nauczyciel akademicki, urzędnik samorządowy. Patryk Kuzior jest doktorem nauk prawnych, absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Fachową wiedzę uzupełniał m.in. podczas certyfikowanych kursów dotyczących różnych zagadnień prawnych oraz nowych technologii, organizowanych przez takie zagraniczne uczelnie jak m.in.: Harvard University, New York University, University of Michigan, University of Queensland, University of Tartu, University of Jyväskylä oraz Waseda University. Jest autorem wielu publikacji naukowych i fachowych, w tym dotyczących prawa administracyjnego, funkcjonowania administracji publicznej, otwartych danych oraz dostępu do informacji publicznej. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zdobyte w administracji rządowej i samorządowej na stanowiskach związanych ze stosowaniem prawa, w tym na wyższych stanowiskach kierowniczych oraz blisko dziesięcioletnie w nadzorowaniu spółek kapitałowych. Był zaangażowany w procesy legislacyjne związane z reformowaniem administracji publicznej i uczestniczył w pracach różnych gremiów doradczych funkcjonujących przy organach administracji publicznej, m.in. także jako ekspert Ministerstwa Sprawiedliwości oraz Europejskiego Kolegium Policyjnego (CEPOL). Poza pracą w administracji publicznej pracuje także jako nauczyciel akademicki – adiunkt w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej, gdzie prowadzi zajęcia dydaktyczne na studiach I i II stopnia, studiach podyplomowych i studiach MBA, a także jako wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu. Jest ekspertem kilku wydawnictw prawniczych, w tym C.H.Beck, publicystą prawnym Dziennika Gazeta Prawna a także czynny trenerem. Pasjonuje się cyfryzacją i lotnictwem, jest e-rezydentem Republiki Estonii.

Link do spotkania:
    Dołącz do spotkania na platformie MS Teams