• 25 MAJA 22
    Zapraszamy na urlop do Pobierowa

W związku ze zbliżającym się okresem urlopowym zapraszamy do skorzystania z oferty Ośrodka Wypoczynkowo – Szkoleniowego Uniwersytetu Szczecińskiego w Pobierowie. Dla pracowników Uniwersytetu Szczecińskiego obowiązują promocyjne ceny noclegów.

Obiekt znajduje się w samym centrum Pobierowa, w nadmorskiej miejscowości położonej pośród lasów sosnowych i brzozowych, przy skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Mickiewicza. Zlokalizowany około 100 metrów od plaży oraz pięknego morza.

Pobierowo dysponuje najbardziej rozwiniętą i różnorodną bazą noclegową i gastronomiczną w gminie Rewal. Walorami turystycznymi miejscowości są: położenie nad morzem, piaszczyste plaże, sosnowe lasy. Tradycją stały się już festyny rodzinne, turnieje sportowe, koncerty znanych zespołów i regaty żeglarskie. Świeże powietrze, bliskość morza i lasów – to największe zalety Ośrodka Wypoczynkowo-Szkoleniowego. Na terenie obiektu znajduje się bezpłatny parking dla gości oraz trzy tarasy.

Dzięki staraniom prof. dra Waldemara Tarczyńskiego – Rektora US oraz Andrzeja Jakubowskiego – Kanclerza, 28 kwietnia br. ośrodek  został wyposażony w plac zabaw dla dzieci naszych pracowników, co mamy nadzieję, uatrakcyjni pobyty wypoczynkowe.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą znajdującą się na stronie Ośrodka Wypoczynkowo – Szkoleniowego Uniwersytetu Szczecińskiego w Pobierowie.