• 02 CZE 23
    Zaproszenie do udziału w Balu Akademickim

Zachęcamy do wzięcia udziału w Balu Akademickim, który odbędzie się w piątek 30 czerwca 2023 r. Wydarzenie jest skierowane do  wszystkich studentów, pracowników, absolwentów i sympatyków szczecińskich uczelni.

Wydarzenie jest skierowane przede wszystkim do członków społeczności akademickiej uczelni wyższych miasta Szczecin. Bal jest również idealną okazją do uczczenia uczestnictwa w Absolutorium Ogólnouczelnianym Uniwersytetu Szczecińskiego, które odbywa się tego samego dnia.

Bal Akademicki odbędzie się w piątek 30 czerwca 2023 r. w godz. 20:00 – 03:00 w Event Arenie (ul. Księdza Stanisława Staszica 1).

Opłata za udział w wydarzeniu

• 199 zł – studenci Uniwersytetu Szczecińskiego,
    • 229 zł – pracownicy Uniwersytetu Szczecińskiego,
    • 259 zł – osoba towarzysząca,
    • 259 zł – osoby niebędące członkami społeczności Uniwersytetu Szczecińskiego.

Opłata za udział w wydarzeniu pokrywa koszty wyżywienia oraz napojów, a także przygotowane atrakcje (m.in. foto lustro, foto 360, profesjonalny fotograf, cocktail bar, strefa Instax). O atmosferę i muzykę podczas wydarzenia zadba profesjonalny DJ.

Na wydarzeniu obowiązuje dress code black tie.

Rejestracja otwarta jest do 20 czerwca br.

Więcej informacji, w tym formularz zgłoszeniowy, dostępne są na stronie https://bal.usz.edu.pl

Zapraszamy do udziału.