• 18 MAR 24
    Zaproszenie do udziału w Jubileuszowej Gali Piłki Ręcznej

Z okazji obchodów 70-lecia piłki ręcznej na Pomorzu Zachodnim serdecznie zapraszamy do udziału w Jubileuszowej Gali Piłki Ręcznej, która odbędzie się 6 kwietnia 2024 r.

Celem wydarzenia jest uroczyste upamiętnienie dotychczasowych osiągnięć w rozwoju dyscypliny piłki ręcznej. To wyjątkowa okazja do uznania i docenienia wysiłków osób, które odegrały kluczową rolę w tym ruchu społecznym do wyrażenia wdzięczności tym, którzy przyczynili się do osiągnięcia sukcesów. To także możliwość wymiany doświadczeń i poglądów między starszym, a młodszym pokoleniem badaczy dziejów piłki ręcznej.

Miejsce: Aula Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Krakowskiej 71–79 w Szczecinie.
    Data: 06.04.2024 r., godzina 16.00.

Organizatorzy: Komitet Organizacyjny Gali, Uniwersytet Szczeciński;
    Wydział Kultury Fizycznej i Zdrowia, Instytut Nauk o Kulturze Fizycznej
    Współorganizatorzy: Zachodniopomorska Federacja Sportu, Zachodniopomorski Związek Piłki Ręcznej, Sandra SPA Pogoń Szczecin, Akademicki Związek Sportowy.

Honorowy patronat:

• Minister Sportu i Turystyki – Sławomir Nitras;
    • Minister Nauki – Dariusz Wieczorek;
    • Wojewoda Zachodniopomorski – dr Adam Rudawski;
    • Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego – Olgierd Geblewicz;
    • Prezydent Miasta Szczecin – Piotr Krzystek;
    • Rektor Uniwersytetu Szczecińskiego – prof. dr hab. Waldemar Tarczyński.

Organizatorzy proszą o potwierdzenie przybycia do dnia 25.03.2024 r. pod nr tel. 91 444 27 49.