• 03 KW. 24
    Zaproszenie do udziału w konferencji

Instytut Pedagogiki Uniwersytetu Szczecińskiego i Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Szczecinie zapraszają do udziału w drugiej edycji konferencji z cyklu „Edukacja przez zabawę. Polisensoryczna stymulacja rozwoju dziecka”, która odbędzie się 10 kwietnia br. o godzinie 12.00 w auli przy ul. Krakowskiej 71/79.

Celem tegorocznej konferencji jest przedstawienie nowości edukacyjnych wspomagających rozwój sensoryczny dziecka. Konferencja jest kontynuacją ubiegłorocznego wydarzenia, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem nauczycieli przedszkoli i szkół oraz studentów naszej Uczelni.

Rejestracja poprzez FORMULARZ.

Podczas wydarzenia zaplanowane jest stworzenie przestrzeni sprzyjającej wymianie doświadczeń, spostrzeżeń, nawiązaniu relacji pomiędzy nauczycielami, dyrektorami, studentami, prelegentami, partnerami biorącymi udział w konferencji. Ujęte w programie wystąpienia zawierają praktyczne wskazówki, które poszerzą nie tylko wiedzę, ale również wzbogacą warsztat pracy uczestników wydarzenia.

Informacje o prelegentach na bieżąco umieszczane są na profilu na Facebooku.