• 12 KW. 24
    Zaproszenie do udziału w konferencji MKDUS 2.0

W imieniu organizatorów zapraszamy, już po raz czwarty, do udziału w Międzynarodowej Multidyscyplinarnej Konferencji Doktorantów Uniwersytetu Szczecińskiego MKDUS 2.0, która odbędzie się w dniach 19-21 czerwca 2024 r. na platformie MS Teams.

Ubiegłoroczne edycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród Doktorantów pochodzących z Polski, jak i tych zagranicznych. Podczas Konferencji Prelegenci mieli okazję do podzielenia się różnorodnymi zainteresowaniami, a ich inspirujące wystąpienia były znakomitym wstępem do podjęcia dyskusji.

Wierzymy, że i w tym roku będzie podobnie, a interdyscyplinarny charakter Konferencji umożliwi poszerzenie horyzontów o nowe doświadczenia i pozwoli na nawiązanie kontaktów z osobami reprezentującymi różne dziedziny nauki. To niepowtarzalna okazja do wymiany spostrzeżeń badawczych dla każdego z Was – mówią organizatorzy.

Konferencja odbędzie się online poprzez platformę MS Teams. Koszt uczestnictwa w Konferencji bez publikacji wynosi 75 zł, natomiast z możliwością publikacji 275 zł. Możliwa jest również sama publikacja, której koszt to 200 zł.

Więcej informacji na stronie Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Szczecińskiego.

Zapraszamy do udziału.